نورپردازی و انواع آن

قسمت پنجاه و چهارم:پیکسل ال ای دی ها

قسمت پنجاه و چهارم:پیکسل ال ای دی ها
کوچکترین عضو هر تصویر در نمایشگرهای الکترونیکی پیکسل می باشد هر تصویر از سه رنگ اصلی قرمز – آبی و سبز (RGB) تشکیل شده است . در این پک با ترکیب این سه رنگ می توان رنگهای متفاوتی ایجاد کرد . به این پک RGB پیکسل می گویند .
در دنیای LED ، LED پیکسل (LED دیجیتال) و LED RGB دو کار مشابه روانجام می دهند .هر دو با دارا بودن ویژگی ترکیب رنگی ، 16 میلیون رنگ را به نمایش می گذارند و بر روی هر دو مدل تعدادی برنامه جذاب ترکیب رنگی موجود است . تنها تفاوت این دو مدل با هم وجود ای سی بر روی مدل LED پیکسل می باشد این قابلیت باعث شده تا علاوه برنمایش تعداد بیشتری برنامه جذاب ، بتواند توسط ای سی موجود روی مدار (که در مدل جدید ای سی روی چیپ قرار گرفته ) تصویر و کلیپ را دریافت و اجرا کرد .
با پیشرفت تکنولوژی ای سی بر روی اکثر کار های LED قرار گرفت از جمله بولکه ای ، نواری و دیگر از انحصار ماژول روان و پیکسل انگشتی خارج شد ، حال می توانید با وجود بولکه ای و نوار ای سی دار ، فکر های خلاقانه خود را اجرایی کنید .
همچنین اخیرا ای سی به قدری کوچک شده است که بر روی چیپ قرار گرفته است . این ویژگی علاوه بر شکیل شدن کار های ای سی دار ، کیفیت خروجی ، تصویری بهتر به مخاطب نمایش می دهد .
پیکسل انگشتی از ال ای دی های 8 میلی متری RGB تشکیل شده است ، که به نام پیکسل انگشتی شناخته می شود . پیکسل ها قابلیت ساخت 16 میلیون رنگ را دارند . در این محصول 50 عدد پیکسل به صورت موازی متصل شده و می توان هر پیکسل را از کل بسته جدا کرد . فاصله هر پیکسل 10 سانتی متر است . با رزین پر شده و جنس آن فیبر است . جهت تصویر سازی در تابلو های تبلیغاتی ، بناها ، نورپردازی ، طراحی و دکوراسیون داخلی و پرده دیجیتال کاربرد دارد .
 

خبرهای مرتبط

انرژی بادی
انرژی بادی
انرژی بادی
انرژی بادی
انرژی بادی
انرژی بادی

"Lucky shop Product" was added to wishlist